0

Lego nie tylko w realnym świecie

Lego nie tylko w realnym świecie

Lego nie tylko w realnym świecie

Nie lada gratką dla fanów LEGO jest nadchodząca premiera nowej gry produkcji TT Fusion – LEGO: City Undercover. Gra, do tej pory dostępna jedynie dla użytkowników WU II, już od marca 2017 r. będzie dostępna na szeroko dostępnych urządzeniach tj. konsolach xBox oraz Play Station jak również tradycyjnych komputerów. Dzięki dobrym opiniom dotychczasowych użytkowników i rewelacyjnym recenzjom tych, którzy mogli przetestować grę przedpremierowo wydaje się, że jest na co czekać.

Grono osób, dla których gra jest dedykowana jest bardzo szerokie: od zapalonych graczy produkcji przygodowych, przez fanów gier strategicznych, aż po rodziców, którzy mogą swobodnie dać w użytkowanie LEGO: City Undercover swoim młodszym pociechom, a nie tylko nastolatkom. Wydaje się, że gra ma szanse na duży sukces, a co za tym idzie już teraz oczekiwana jest kontynuacja fabuły w kolejnej wersji.

Układanie małych budowli i wielkich konstrukcji z klocków LEGO to zabawa, której nie da się niczym zastąpić. Niemniej jednak, bez względu na powyższe, ożywienie postaci do gier komputerowych (lub na konsole) stanowi duże uatrakcyjnienie i z pewnością jest kuszącą propozycją nawet dla najbardziej zagorzałych fanów tradycyjnego wymiaru LEGO.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *