0

LEGO City: Undercover | LEGO City: Undercover Pobierz | Torrent

LEGO City: Undercover Pobierz

LEGO City: Undercover Pobierz | Torrent

Kliknij w przycisk aby pobrać

Lego City Undercover [MULTI9-PL]

pobierz lego city undercover

 

 

Przygodowa odsłona popularnych postaci ze świata Lego przyjęła się nadspodziewanie dobrze zarówno wśród graczy konsol WII U, dlatego też producent TT Fusion żywi nadzieję, że tożsamy efekt odniesie wśród miłośników konsol do gier i PC. Wciągająca fabuła LEGO CITY: Undercover i kolejne nowości pozwalają producentom na zwiększenie zasięgu i tym samym poszerzenia grona odbiorców; już w 2017 roku gra zostanie wydana w wersji na konsole Nintendo, xBox, PS oraz na PC. Na razie, użytkownicy WII U mają możliwość korzystania z ostatniej wersji tj. z edycji z 2013 r.

W roku 2017 gra będzie miała niezmienioną – w stosunku do poprzednich – fabułę. Przez przygodę graczy będzie prowadził główny bohater, w którego wcielą się użytkownicy, tj. Chase McCain. Jako super tajny policjant będzie musiał stawiać czoło niebezpieczeństwom i poufnym misjom jednocześnie zwalczając przestępczość. Na uwagę zasługuje szeroki wachlarz możliwości tytułowego bohatera, McCain potrafi np. przebierać się w ekspresowym tempie. LEGO City: Undercover pełne jest nie tylko wyzwań ale i dobrego humoru. Wstawki postaci, śmieszne wydarzenia i sytuacje sprawiają, że emocje graczy pozostają bardzo zrównoważone. Ze względu na swój charakter gra jest także różnorodna: z jednej strony można ją porównać do znanej produkcji Grand Theft Auto, z drugiej do logicznych gier dla najmłodszych użytkowników, którym zresztą LEGO City: Undercover jest również dedykowana.

Zdecydowanie warta uwagi pozostaje nie tylko fabuła i grafika ale i ścieżka dźwiękowa. Korzystając z doświadczeń wyniesionych z poprzedniej, swojej produkcji – LEGO Star Wars – producent zadbał o dubbing dla wszystkich postaci oraz bogate udźwiękowienie gry. W nowej odsłonie gry z 2017 r. gracze będą mieli dostęp do nowszych, lepszych maszyn, możliwości poruszania się pieszo czy możliwość grania z innymi. Misje podzielone zostaną na obowiązkowe i fakultatywne. Pozostaje z niecierpliwością czekać na pojawienie się LEGO City: Undercover na sklepowych półkach i samodzielne wypróbowanie jakości i możliwości gry.

Kliknij w przycisk aby pobrać

Lego City Undercover [MULTI9-PL]

pobierz lego city undercover

Podobne wyszukiwania:

Lego City Undercover PL skąd pobrać

Lego City Undercover PL do pobrania

Lego City Undercover PL torrent

Lego City Undercover PL download

Lego City Undercover PL wersja na PC

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *