0

LEGO City Undercover na konsolach najmłodszych graczy

5)	LEGO City: Undercover na konsolach najmłodszych graczy

LEGO City: Undercover na konsolach najmłodszych graczy

Dzieci rozwijają się dzisiaj szybciej. Fakt ten ma swoje nieocenione plusy ale niesie za sobą wymierną ilość minusów, które z względu na swoją specyfikę są trudne do zapanowania nad nimi. Obecnie jedną z największych bolączek współczesnych rodziców jest przywiązanie nawet małych dzieci do multimediów, w tym do gier. Już od najmłodszych lat pociechy uczą się korzystać z telewizorów, komórek czy tabletów. Szybciej niż czytać wiedzą jak uruchomić grę czy ulubiony kanał telewizyjny. Wśród wielu produkcji ciężko jest znaleźć takie, które bez wątpliwości będą odpowiednie do wieku wczesnoszkolnego.

Jedną z odpowiedzi na bolączki opiekunów młodszych dzieci od lat są produkcje związane z LEGO. Najlepszą i najnowszą jak dotąd (bo mającą premierę w marcu 2017 r.) produkcją wydaje się być nadchodzące wielkimi krokami LEGO: City Undercover. Przygody policjanta Chase’a, McCain’a wprowadzają graczy w przygodowy świat pełen nie tylko wyzwań sprawnościowych ale i umysłowych. Poza oczywistymi zaletami gry gracze mogą oczekiwać od niej dużej dawki śmiechu oraz stawiać wysokie oczekiwania co do jakości grafiki i dźwięku.

Bez wątpliwości, jeśli opierać się na opiniach przedpremierowych recenzentów i poprzedniej wersji gry, LEGO: City Undercover to dawka emocji na miarę każdego.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *