0

Już wkrótce LEGO: City Undercover nie tylko na Nintendo

Już wkrótce LEGO: City Undercover nie tylko na Nintendo

Już wkrótce LEGO: City Undercover nie tylko na Nintendo

Najpopularniejsza produkcja na konsole NINTENDO – gra o przesympatycznym hydrauliku Mario – przeniosła się pod koniec 2016 r. na konsole innych producentów. Dzisiaj, na to samo zdecydowali się producenci gry LEGO: City Undercover, którzy na wiosnę 2017 r. zapowiedzieli premierę gry w nowej odsłonie dostępnej również na xBox’a One i Play Station 4. Oprócz użytkowników ww. sprzętów nową odsłoną gry LEGO będą mogli cieszyć się również użytkownicy PCtów. Dla nich wszystkich przygotowana została nowa, ulepszona wersja gry pełna emocji i humoru.

Gra LEGO: City Undercover to nie tylko jedna z lepszych produkcji TT Fusion ale również jedna z najbardziej interesujących, a zarazem przyjaznych dla dzieci gier.  Dzięki swojej fabule i formule gra nadaje się nie tylko dla młodzieży ale i dla młodszych użytkowników. Wyczucie producentów widoczne jest nie tylko w grafice ale również dialogach postaci, które w najnowszej odsłonie – oczekującej na swoją premierę – wydają się być jednocześnie ciekawe, jak i stonowane.

Dostępna od marca 2017 r. LEGO: City Undercover to nie lada gratka dla obecnych, jak i przyszłych użytkowników. Gra łączy graczy różnego wieku i o różnych zainteresowaniach. Jest idealna do użytku jednostkowego jak i jako rodzinna rozrywka.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *