0

Historia gry LEGO City: Undercover

Historia gry LEGO City Undercover

Historia gry LEGO City: Undercover

W pierwszej wersji gra została wydana jedynie na mało popularne konsole WII U. Niestety, z powodu ograniczonej dostępności do tych urządzeń, pomimo ciekawej fabuły LEGO City: Undercover nie zyskała wielu sympatyków. Dzięki zaangażowaniu producenta TT Fusion (oddział TT Games, brytyjskiej firmy) i zainteresowaniu graczy już na wiosnę 2017 r. planowana jest premiera gry w nowej odsłonie dedykowanej PC’tom, konsolom xBox oraz PS.

Fabuła pozostaje ta sama. Ulepszeniu poddane natomiast będą elementy dźwiękowe i wizualne. Ich jakość stanie na najwyższym poziomie, dzięki czemu produkcja wydaje się być lepszą od obecnego hitu wytwórni LEGO Star Wars. Wersja gry z 2013 roku opierała się na ciekawej historii, dlatego też w swojej następnej wersji jest jedynie zmodyfikowana o kolejne gagi postaci, możliwości poruszania się (helikopter lub pieszo) czy dostępne maszyny.

W sumie LEGO City: Udercover jest w tej chwili bardzo rozbudowaną grą przygodową przyjazną zarówno dla użytkowników młodszych, jak i starszych. Mamy nadzieję, że tegoroczna – 2017 r. – wersja nie będzie ostatnią, a następna nowość przyniesie graczom jeszcze więcej, pozytywnych emocji.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *