0

Chase McCain – znany nie tylko z widzenia

LEGO City Undercover bohater

Chase McCain – znany nie tylko z widzenia

Główny bohater najnowszej produkcji TT Fusion Chase McCain to bohater znany nie tylko z gry ale i z klocków LEGO jako takich. Dzięki wprowadzeniu gry na konsole xBox i PS (One oraz 4) wielbiciele tajnego super policjanta będą mieli szansę zmierzyć się z jego problemami w wirtualnej rzeczywistości. Dzięki wprowadzeniu gry na inne niż WII U konsol większa liczba użytkowników będzie miała szanse ‘poznać’ McCain’a w nieco bardziej – niż figurowa – żywej odsłonie.

Już dzisiaj, na niemal trzy miesiące przed premierą gra jest wyczekiwana przez wielu zainteresowanych. W przedpremierowych testach zebrała bardzo wysokie noty. Podobno, główny bohater charakteryzuje się nie tylko zawodowymi umiejętnościami godnymi najlepszego policjanta ale ma również duże poczucie humoru. Postacie (w tym także McCain) są zdubbing’owane dzięki czemu przyjemność grania jest o wiele większa. Wirtualna wersja figurki LEGO porusza się w charakterystyczny dla siebie sposób, niemniej jednak pomimo tego nie sposób odmówić grafice płynności i szczegółowości wykonania.

Obecni i przyszli gracze LEGO City: Undercover z pewnością czekają nie tylko na wiosenną (2017r.) odsłonę gry ale również na zapowiedź jej kontynuacji. Na razie TT Fusion nie ujawnia swoich planów wobec losów Chase’a, McCain’a.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *